Całodobowa opieka

Czasem jesień życia nie jest łatwym okresem, daleko jej od spokoju i pogody – osobom w podeszłym wieku często nie dopisuje sprawność fizyczna, pojawiają się problemy z pamięcią, odchodzą przyjaciele, znajomi, czasem także rodzina. Z myślą o takich osobach, które wymagają profesjonalnej opieki i rehabilitacji, a także spokoju i wypoczynku w komfortowych warunkach i  które nie chcą być same stworzyliśmy całodobowy dom opieki.

Nasz całodobowy dom opieki Katowice i Dąbrowa Górnicza to placówki, w których podczas krótkoterminowych i długoterminowych pobytów zapewniamy liczne terapie, aktywności, rehabilitację, możliwość realizowania pasji oraz dostosowaną dietę. Ale przede wszystkim dbamy, by każdy z pensjonariuszy miał poczucie bezpieczeństwa i dzięki przyjaznej, życzliwej atmosferze czuł się jak w domu.

By zagwarantować naszym pensjonariuszom usługi na najwyższym poziomie, zatrudniamy doświadczoną i zaangażowaną kadrę, dla której praca z ludźmi jest pasją, nie przymusowym wyborem. Każdy z mieszkańców, bez względu na stan zdrowia fizycznego, psychicznego oraz potrzeb, może liczyć na indywidualne podejście naszych pracowników – naszym priorytetem jest to, by każdy mieszkaniec zachował jak najdłużej się da witalność i radość życia.

Nasz komfortowy dom spokojnej starości Katowice, to otoczona w otoczona zielenią placówka, z pokojami urządzonymi tak, by nie było w nich barier, w towarzystwie innych osób zbliżonych wiekiem jesień życia może być naprawdę pogodna.